Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Stabilizator kostki Mueller Hg80 z paskami

Stabilizator kostki Mueller Hg80 z paskami
Stabilizator kostki Mueller Hg80 z paskami
Stabilizator kostki Mueller Hg80 z paskami
Stabilizator kostki Mueller Hg80 z paskami
DOSTĘPNOŚĆ: w magazynie wysyłka do 24 godzin

219,00 zł

Rozmiar:
L
M
XL

Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Stabilizatory - kostka
kod produktu: MUELL42134

Nowa era nadeszła. Zapraszamy na kolejny poziom.

Z technologią Hg80 to czego nie dostajesz jest tak samo imponujące jak to co dostajesz. HydraCinn, ekskluzywny materiał firmy Mueller, jest katalizatorem pochłaniającym wilgoć, a także wspierającym system zarządzania ciepłem Hg80. BEZ POTU. Rewolucyjna stała antymikrobowa bariera AEGIS zapewnia ochronę od bakterii wywołujących przykry zapach, grzybicy i innych mikroorganizmów. BEZ GRZYBICY. Niezwykle miękkie w dotyku, lekkie, zszyte płaskim szwem - najwygodniejsze stabilizatory które kiedykolwiek miałeś na sobie. Wewnętrzne paski mocujące przytrzymają stabilizator i nie pozwalają mu się przesuwać. BEZ POŚLIZGU. Ponieważ stabilizatory HG80 są pionierami wysoko technologicznej ochrony nie są one podobne do żadnych innych stabilizatorów, które kiedykolwiek widziałeś. BEZ NEOPRENU. Ponad pięć dziesięcioleci stabilnych wyników na salach treningowych Ameryki złożyło się na rozwój HG80 - Mueller Mercury.

 • Wygodny stabilizator zapewnia świetną ochronę i oparcie dzięki unikalnym rozwiązaniom maksymalizującym komfort i wydajność.
 • Ekskluzywny materiał Muellera HydraCinn z wbudowaną stałą barierą antymikrobową zapewnia ochronę przed bakteriami wywołującymi przykry zapach, grzybicy i innych mikroorganizmów.
 • Pochłania wilgoć, jest niezwykle miły w dotyku i lekki. Mocne paski poprzeczne i dłuższe ukośne elastyczne paski w układzie krzyżowym zapewniają wyjątkowe oparcie dzięki zblokowaniu pięty i kształtowi ósemki.
 • Dynamiczne paski w kształcie ósemki zwiększają napięcie w czasie ruchu kostki zapewniając dodatkowe oparcie i dopasowanie.
 • Nylonowa torebka do prania dołączana gratis chroni ubrania przed zaczepianiem o paski w torbie sportowej i w pralce.
 • Pasuje na obie nogi.


Rozmiar:
Rozmiar stabilizatora dobierany jest na podstawie rozmiaru obuwia.

 • XS 38-40 męski
 • S  40-42 męski
 • M  42-45 męski
 • L  45-47 męski
 • XL 47-49 męski

Raty Żagiel

Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskają Państwo korzystając z poniższego kalkulatora. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną.

Oblicz raty

Gwarancja:

Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące
 
Dowód zakupu (faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w www.Sportrebel.pl objęte są gwarancją producenta.
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane niedbałym, niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem sprzętu.
 
Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu.
 
Prawo do zwrotu zakupionego towaru.
 
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość: dotyczą decyzji lub postępowania Klienta.
 
Zaliczamy do nich:
 
●rezygnacja z zakupionej pozycji
 
Procedura odstąpenia od umowy zawartej na odległość:
 
1. Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego:
 
Sportrebel Bartosz Graliński
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
 
2. Oświadczenie może również zostać wysłane drogą elektroniczna na adres:wysylka@sportrebel.pl
 
3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży
 
4. Powód rezygnacji nie ma wpływu na jej uznanie
 
5. Koszt odesłania towaru do nas ponosi klient
 
6. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu
 
Wymiana towaru
 
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do wymiany zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wymiany.