Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł
Koszyk (0 szt.) EDYTUJ

Skontaktuj się z nami

Kontakt Salony sklep@sportrebel.pl 32 727 51 00
pon. - pt. 10 - 18
sb. 9 - 14
nd. zamknięte

Popularne tematy

Pomoc Koszty przesyłki Płatności Zwroty, reklamacje, wymiana Tax Free

Przydatne linki

BLOG PRINT SERVICE MY BAUER
PL zmień język na angielski EN
Menu
Nasze certyfikaty | Sklep hokejowy / Sklep z rolkami / Futbol amerykański sklep / Narty biegowe sklep / Sportrebel.pl

Nasze certyfikaty

Dlaczego zakupy w Sportrebel.pl są bezpiecznę?

Nasze certyfikaty

 

100% bezpieczeństwo dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy zapewnianej przez Trusted Shops!

Sportrebel otrzymał znak jakości Trusted Shops. Oznacza to, ze sklep spełnił obszerny katalog kryteriów jakości, nad którymi czuwają niezależni eksperci w zakresie praw konsumenta i danych osobowych, a także prawnicy i dział IT. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie – Trusted shops gwarantuje Ci bezpieczeństwo w dokonywaniu internetowych zakupów.

więcej...

   

Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego.

więcej...

   
Bezpieczeństwo podczas przesyłania informacji np. danych osobowych jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego wprowadziliśmy – certyfikat CERTUM Commercial SSL.
CERTUM Commercial SSL to podstawowy certyfikat SSL, który zapewnia weryfikację domeny oraz szyfrowanie połączenia do 256 bitów – dzięki tym zabezpieczeniom, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne na stronie – wymiana informacji między Państwa komputerem, a sklepem Sportrebel jest zaszyfrowana i bezpieczna.
   

Sportrebel przystąpił również do programu Zaufane Opinie. Komentarze, które są oznaczone zielonym znaczkiem publikowane są na stronie wyłącznie po wypełnieniu ankiety przez klienta, który złożył zamówienie online. Czytając taki komentarz masz gwarancję, że pochodzi on od rzeczywistej osoby.

więcej...

   

Komunikacja z klientem to dla nas priorytet. Nasze Biuro Obsługi Klienta to konsultant On-line, który jest dostępny na chacie oraz całodobowa możliwość pozostawienia wiadomości pracownikowi sklepu. Dodatkowo uruchomiona została również infolinia, która pozwala na pełny kontakt z naszymi doradcami. Sportrebel zawsze służy fachową pomocą przy wyborze sprzętu i dokonywanych zakupach.

   

PayU, we współpracy ze spółką Alior Bank SA udostępniło nową metodę płatności – raty PayU. Innowacyjność usługi opiera się na całkowitej online’owości procesu ratalnego. Nowa metoda płatności zmienia standardy w procesie przyznawania pożyczki. Raty PayU bowiem to szybka, wygodna i całkowicie online’owa forma płacenia za zakupy, w przypadku braku środków na koncie:
- bez podpisywania dokumentów,
- bez przekazywania umowy kurierowi,
- bez wizyt w banku.

więcej...

   

By Twoje zakupy były jeszcze prostsze – Payu współpracuje z 20 bankami, centrami autoryzacji oraz dostawcami usług płatniczych w Polsce. Dzięki temu możesz wybrać taką formę zapłaty, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza: e-przelew, przelew bankowy czy karta płatnicza.

więcej...

   

Program Ochrony Kupujących (POK) – zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy:
- nie otrzymał zakupionego towaru
- zakupiony towar znacznie różni się od opisanego

więcej...

   

PayPal to darmowy, bezpieczny i łatwy sposób płatności internetowych. Ze względu na to, że czyni zakupy internetowe jeszcze szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi – stał się najbardziej popularnym sposobem dokonywania płatności, którą uruchomiliśmy również w naszym sklepie.

więcej...

   
Nasi klienci mogą kupować również przez Allegro. Gwarancją udanych zakupów są dziesiątki zadowolonych klientów. Codziennie dokonują oni bezpiecznych i szybkich zakupów sprzętu sportowego oferowanego przez nasz sklep. Ich pozytywne odczucia znajdują swe odzwierciedlenie w pozytywnych komentarzach oraz wysokich ocenach wystawianych naszemu sklepowi.
   
Gwarancją i dowodem zaufania jakim obdarzyli nas klienci jest nie tylko wysoka ocena jaką otrzymujemy od Państwa, ale również fakt, że otworzyliśmy już 5 sklepów stacjonarne w Polsce. Dzięki temu możemy Państwu służyć profesjonalną pomocą na miejscu - w 5 największych miastach w Polsce.