Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł
Powrót do Zestawy

Zestaw sportowy - Torba na rolki/ łyżwy Tempish + Odświeżacz zapachowy Captodor

DOSTĘPNOŚĆ: w magazynie wysyłka do 24 godzin

88,00 zł
65,12 zł

Kolor:
różowy
zielony

Rozmiar:
L
M
Kolor:
500 ml

Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Zestawy
kod produktu: set-13

Torba na rolki/łyżwy Tempish Likes

 • Uniwersalna Torba firmy Tempish, idealna do transportu i przechowywania rolek lub łyżew. 
 • Jej kształt nawiązuje do ich kształtu
 • Wyposażona w uchwyt do przenoszenia
 • Zapinana na zamek błyskawiczny
 • Materiał: 100% nylon
 •  
 • Rozmiar:
 •              M: 34x20x30 cm (dla dziecięcych rolek - łyżew)
 •              L: 44x35x23 cm

Odświeżacz zapachowy Captodor

  

 

CAPTODOR® SPORTS GEAR to biotechnologiczny produkt o potrójnym działaniu, opracowany specjalnie w celu niszczenia zapachów w sprzęcie sportowym. Zwalcza źródlo przykrego zapachu, a przyjemny zapach zapewnia natychmiastową świeżość.

 • CAPTODOR® Sports Gear to wyjątkowe rozwiązanie, którego celem jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów u źródła: neutralizuje, niszczy i usuwa zapachy.
 • Aplikowanie odświeżacza na brudną odzież, sprzęt sportowy zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów poprzez neutralizacje sprzyjajacych warunków do rozwoju bakterii. CAPTODOR® Sports Gear kontroluje zapachy dzień po dniu.
 • Odświeżacz Captodor jest gotowy do działania, łatwy i szybki w użyciu. Po prostu spryskaj nim sprzęt lub odzież.
 • Jest całkowicie bezpieczny dla tkanin i materiałów używanych do produkcji odzieży i sprzętu. Ta formuła nie zawiera substancji, które mogą przyczynić się do podrażnienia skóry lub zmian w odzieży i sprzęcie, w przeciwieństwie do produktów antybakteryjnych dostępnych na rynku.
 • Jest także bezpieczny dla użytkowników i środowiska.
 • Regularne stosowanie produktów CAPTODOR® wydłuża efekt działania i skuteczność zapobiega ponownemy pojawieniu się nieprzyjemych zapachów na odzieży sportowej i sprzęcie.

TRIPLE ACTION CAPTODOR

Kontrolowanie zapachów w sprzęcie sportowym jest poważnym wyzwaniem, któremu należy sprostać z więcej niż jednego punktu widzenia. Tak właśnie działa technologia Triple Action w Captodor Sport Gear; te produkty biotechnologiczne zostały opracowane specjalnie w celu neutralizacji zapachów znajdujących się w sprzęcie sportowym.

 1. Neutralizacja na stałe (nieodwracalnie):
  Technologia Captodora wychwytuje śmierdzące związki, natychmiast redukując nieprzyjemne zapachy. Działanie to jest nieodwracalne, co oznacza, że ​​zapach nie zostanie ponownie uwolniony po upływie określonego czasu. Jest to również efekt technologii, która jest nie tylko skuteczna, ale również przyjazna dla środowiska.
   
 2. Niszczy bakterie powodujące nieprzyjemny zapach:
  Technologia Triple Action przekształca śmierdzące związki w cząsteczki wolne od zapachów. Mikroorganizmy działające w tej przemianie mają wpływ tylko na materię organiczną, dzięki czemu są bezpieczne dla odzieży i sprzętu sportowego. Bakterie powodujące zapach są zatem eliminowane. Formuła bezzapachowa Captodor nie zawiera składników biobójczych ani biostatycznych, o których wiadomo, że powodują podrażnienie skóry. Regularne stosowanie Captiva Sport Gear zapobiegnie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w odzieży sportowej i sprzęcie sportowym.
   
 3. Odświeża:
  Zapach Captodor Fresh Rain natychmiast maskuje nieprzyjemne zapachy. Co więcej, w połączeniu z pozostałymi dwoma komponentami Triple Action, ta właściwość ożywia Twoją odzież i sprzęt sportowy świeżym, dyskretnym zapachem - w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, które rekompensują ich słabą skuteczność kontrolowania nieprzyjemnych zapachów poprzez stosowanie przytłaczających, irytujących i nieprzyjemnych zapachów.

  Triple Action Captodora działa szybko, eliminuje nieprzyjemne zapachy u źródła i, przy regularnym stosowaniu, może wydłużyć jego działanie na długi czas. To innowacyjne i wysoce skuteczne podejście zadowoli sportowców, którzy dbają o wydajność i utrzymują swój sprzęt w najlepszej kondycji.