Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Łyżwy figurowe Botas Laura

Wyprzedaż
-50%
Łyżwy figurowe Botas Laura
Łyżwy figurowe Botas Laura
Powrót do Figurowe
DOSTĘPNOŚĆ: w magazynie wysyłka do 24 godzin

399,00 zł
199,00 zł

Kolor:
czarny
Rozmiar:
46

Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Figurowe
kod produktu: KK42131-7-152-BLK46

Produkty dodatkowe

Ostrzenie łyżew

+ 10,00 zł
Nie, dziękuję

Ochraniacze płóz figurowych Guardog

+ 25,00 zł
Nie, dziękuję

Świetna zabawa i doskonała figura!
Ciesz się już dziś tym wszystkim – dzięki łyżwom!
Moda na nie nigdy nie minie – a to wszystko dzięki niesamowitej frajdzie jaka poczujesz już po kilku chwilach spędzonych na lodowisku – a także dzięki poprawie kondycji!
Podczas jazdy pracuje większość mięśni – utrzymując równowagę zmuszamy do pracy całe ciało. Wzmacniamy mięśnie kręgosłupa , rąk i nóg – modelując całą sylwetkę. A to wszystko miło spędzając czas – samemu lub całą rodzina.
Dostępność lodowisk, a także przystępne ceny łyżew i możliwość wypożyczenia ich tuż przed jazdą sprawiają, że jest to idealny sport zimowy – dla każdego, kto pragnie aktywnie spędzać czas. Dbać o swój wygląd i zdrowie.
Łyżwy gwarantują idealną sylwetkę i świetną zabawę!

  • Model dla początkujących zawodników i aktywnych łyżwiarzy figurowych.
  • Wykonanie: but posiada wierzch z mocnej naturalnej skóry z wodoodpornym wykończeniem z naturalnego weluru, poduszkowe wyłożenie języka oraz kostki. Nowoczesna technologia LTT poprawia trzymanie stopy i dokładne prowadzenie, podeszwa wykonana jest ze sztywnego i wytrzymałego plastiku. Płoza jest stalowa, o bardzo dobrych właściwościach jezdnych.
  • Płoza: Carina Stainless

Raty Żagiel

Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskają Państwo korzystając z poniższego kalkulatora. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną.

Oblicz raty

Drogi kliencie, zakupione u nas łyżwy nie są naostrzone. Możecie Państwo wybrać dodatkowo taką usługę klikając w poniższy link.

  • Wszystkie łyżwy, które użytkujemy na lodzie, powinny być naostrzone, wpływa to znacząco na jakość jazdy oraz Wasze bezpieczeństwo.
  • Odpowiednio dobrany szlif zapewnia dobry ślizg i przyczepność. W czasie jazdy szlif ulega stępieniu, tak więc zalecane jest jego odnawianie.
  • Ostrzyć łyżwy powinniśmy w specjalistycznych punktach, na dedykowanych do tej czynności maszynach, które obsługują ludzie mający wiedzę jak powinno się ostrzyć łyżwy.

Wszystkie sprzedawane łyżwy są fabrycznie nowe.

Gwarancja:

Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące
 
Dowód zakupu (faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w www.Sportrebel.pl objęte są gwarancją producenta.
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane niedbałym, niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem sprzętu.
 
Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu.
 
Prawo do zwrotu zakupionego towaru.
 
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość: dotyczą decyzji lub postępowania Klienta.
 
Zaliczamy do nich:
 
●rezygnacja z zakupionej pozycji
 
Procedura odstąpenia od umowy zawartej na odległość:
 
1. Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego:
 
Sportrebel Bartosz Graliński
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
 
2. Oświadczenie może również zostać wysłane drogą elektroniczna na adres:wysylka@sportrebel.pl
 
3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży
 
4. Powód rezygnacji nie ma wpływu na jej uznanie
 
5. Koszt odesłania towaru do nas ponosi klient
 
6. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu
 
Wymiana towaru
 
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do wymiany zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wymiany.

Polecane produkty