Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Łyżwy figurowe Botas Laura

Wyprzedaż
-50%
Łyżwy figurowe Botas Laura
Łyżwy figurowe Botas Laura
Powrót do Figurowe

399,00 zł
199,00 zł


Produkt wycofany ze sprzedaży, polecamy aktualne towary
Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Figurowe
kod produktu: KK42131-5-151-WHT40

Produkty dodatkowe

Ostrzenie łyżew

+ 15,00 zł
Nie, dziękuję

Ochraniacze płóz figurowych Guardog

+ 25,00 zł
Nie, dziękuję

Świetna zabawa i doskonała figura!
Ciesz się już dziś tym wszystkim – dzięki łyżwom!
Moda na nie nigdy nie minie – a to wszystko dzięki niesamowitej frajdzie jaka poczujesz już po kilku chwilach spędzonych na lodowisku – a także dzięki poprawie kondycji!
Podczas jazdy pracuje większość mięśni – utrzymując równowagę zmuszamy do pracy całe ciało. Wzmacniamy mięśnie kręgosłupa , rąk i nóg – modelując całą sylwetkę. A to wszystko miło spędzając czas – samemu lub całą rodzina.
Dostępność lodowisk, a także przystępne ceny łyżew i możliwość wypożyczenia ich tuż przed jazdą sprawiają, że jest to idealny sport zimowy – dla każdego, kto pragnie aktywnie spędzać czas. Dbać o swój wygląd i zdrowie.
Łyżwy gwarantują idealną sylwetkę i świetną zabawę!

  • Model dla początkujących zawodników i aktywnych łyżwiarzy figurowych.
  • Wykonanie: but posiada wierzch z mocnej naturalnej skóry z wodoodpornym wykończeniem z naturalnego weluru, poduszkowe wyłożenie języka oraz kostki. Nowoczesna technologia LTT poprawia trzymanie stopy i dokładne prowadzenie, podeszwa wykonana jest ze sztywnego i wytrzymałego plastiku. Płoza jest stalowa, o bardzo dobrych właściwościach jezdnych.
  • Płoza: Carina Stainless

Raty Żagiel

Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskają Państwo korzystając z poniższego kalkulatora. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną.

Oblicz raty

Drogi kliencie, zakupione u nas łyżwy nie są naostrzone. Możecie Państwo wybrać dodatkowo taką usługę klikając w poniższy link.

  • Wszystkie łyżwy, które użytkujemy na lodzie, powinny być naostrzone, wpływa to znacząco na jakość jazdy oraz Wasze bezpieczeństwo.
  • Odpowiednio dobrany szlif zapewnia dobry ślizg i przyczepność. W czasie jazdy szlif ulega stępieniu, tak więc zalecane jest jego odnawianie.
  • Ostrzyć łyżwy powinniśmy w specjalistycznych punktach, na dedykowanych do tej czynności maszynach, które obsługują ludzie mający wiedzę jak powinno się ostrzyć łyżwy.

Wszystkie sprzedawane łyżwy są fabrycznie nowe.

Gwarancja:

Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące
 
Dowód zakupu (faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w www.Sportrebel.pl objęte są gwarancją producenta.
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane niedbałym, niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem sprzętu.
 
Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu.
 
Prawo do zwrotu zakupionego towaru.
 
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość: dotyczą decyzji lub postępowania Klienta.
 
Zaliczamy do nich:
 
●rezygnacja z zakupionej pozycji
 
Procedura odstąpenia od umowy zawartej na odległość:
 
1. Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego:
 
Sportrebel Bartosz Graliński
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
 
2. Oświadczenie może również zostać wysłane drogą elektroniczna na adres:wysylka@sportrebel.pl
 
3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży
 
4. Powód rezygnacji nie ma wpływu na jej uznanie
 
5. Koszt odesłania towaru do nas ponosi klient
 
6. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu
 
Wymiana towaru
 
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do wymiany zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wymiany.