Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Downhill

Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Downhill
Powrót do Ochraniacze
DOSTĘPNOŚĆ: w magazynie wysyłka do 24 godzin

135,00 zł

Rozmiar:
L
M
S

Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Ochraniacze
kod produktu: 1020000716-S

 

Klasyczny zestaw trzech ochraniaczy (kolano, łokcie, nadgarstki) do agresywnej jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach, zjazdów.... Ochraniacz na nadgarstki to tradycyjna konstrukcja z plastikowym wzmocnieniem na nadgarstku po obu stronach. Stabilną pozycję zapewniają trzy paski i zapięcie na rzepy. Wewnętrzny materiał jest bardzo miękki i dobrze pochłania wilgoć. Plastikowe wzmocnienia można ostrożnie usunąć, a ochraniacz można umyć w ciepłej (nie gorącej) wodzie. Ochraniacze na kolana i łokcie: Zewnętrzny twardy ochraniacz z twardego plastiku dobrze chroni złącza przed uderzeniem. Jest przymocowany do części tekstylnych trzema parami dużych nitów. Wewnętrzne silne pianki intensywnie i niezawodnie tłumią uderzenia i zmniejszają obrażenia. Wewnętrzne wgłębienie w opasce z pianki zapobiega samoistnemu przemieszczaniu się osłony, zapewniając jej prawidłowe położenie, a tym samym najlepszą ochronę.
 
Część tekstylna ochraniacza składa się z dwóch części: pierwsza część jest przymocowana za pomocą taśmy elastycznej powyżej stawu i porusza się wraz z nią. Druga część ochraniacza jest umieszczona bezpośrednio na złączu i chroni ją w przypadku uderzenia. Taka konstrukcja minimalizuje blokowanie ruchu przez ochraniacz. Użytkownik po chwili przestaje go odczuwać, gdyż dostosowuje się on naturalnie do ciała podczas ruchu. Pasek na rzep znajduje się wewnątrz, a zatem istnieje minimalne ryzyko obluzowania podczas upadku lub kolizji. Ochraniacze są wyposażone w rękaw, który utrzymuje ochraniacz w prawidłowej pozycji, jeśli przypadkowo poluzował się lub zwolnił nacisk paska na skórę. Ochraniacze są w agresywnym czerwono-czarno-białym zestawieniu kolorystycznym z haftem z logo TEMPISH.
 
Rozmiary: S, M, L
 

Raty Żagiel

Przybliżoną wysokość miesięcznej raty kredytu uzyskają Państwo korzystając z poniższego kalkulatora. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną.

Oblicz raty

Gwarancja:

Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące
 
Dowód zakupu (faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w www.Sportrebel.pl objęte są gwarancją producenta.
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane niedbałym, niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem sprzętu.
 
Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu.
 
Prawo do zwrotu zakupionego towaru.
 
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość: dotyczą decyzji lub postępowania Klienta.
 
Zaliczamy do nich:
 
●rezygnacja z zakupionej pozycji
 
Procedura odstąpenia od umowy zawartej na odległość:
 
1. Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego:
 
Sportrebel Bartosz Graliński
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
 
2. Oświadczenie może również zostać wysłane drogą elektroniczna na adres:wysylka@sportrebel.pl
 
3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży
 
4. Powód rezygnacji nie ma wpływu na jej uznanie
 
5. Koszt odesłania towaru do nas ponosi klient
 
6. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu
 
Wymiana towaru
 
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do wymiany zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wymiany.