Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Odświeżacz zapachowy Captodor

wyprzedane!
Odświeżacz zapachowy Captodor

,00 zł


Produkt wycofany ze sprzedaży, polecamy aktualne towary
Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)


Kategoria: Dezodoranty i spraye
kod produktu:

Produkty dodatkowe

Nie, dziękuję

Linki do zestawów  promocyjnych


CAPTODOR® SPORTS GEAR to biotechnologiczny produkt o potrójnym działaniu, opracowany specjalnie w celu niszczenia zapachów w sprzęcie sportowym. Zwalcza źródlo przykrego zapachu, a przyjemny zapach zapewnia natychmiastową świeżość.

 • CAPTODOR® Sports Gear to wyjątkowe rozwiązanie, którego celem jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów u źródła: neutralizuje, niszczy i usuwa zapachy.
 • Aplikowanie odświeżacza na brudną odzież, sprzęt sportowy zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów poprzez neutralizacje sprzyjajacych warunków do rozwoju bakterii. CAPTODOR® Sports Gear kontroluje zapachy dzień po dniu.
 • Odświeżacz Captodor jest gotowy do działania, łatwy i szybki w użyciu. Po prostu spryskaj nim sprzęt lub odzież.
 • Jest całkowicie bezpieczny dla tkanin i materiałów używanych do produkcji odzieży i sprzętu. Ta formuła nie zawiera substancji, które mogą przyczynić się do podrażnienia skóry lub zmian w odzieży i sprzęcie, w przeciwieństwie do produktów antybakteryjnych dostępnych na rynku.
 • Jest także bezpieczny dla użytkowników i środowiska.
 • Regularne stosowanie produktów CAPTODOR® wydłuża efekt działania i skuteczność zapobiega ponownemy pojawieniu się nieprzyjemych zapachów na odzieży sportowej i sprzęcie.

TRIPLE ACTION CAPTODOR

Kontrolowanie zapachów w sprzęcie sportowym jest poważnym wyzwaniem, któremu należy sprostać z więcej niż jednego punktu widzenia. Tak właśnie działa technologia Triple Action w Captodor Sport Gear; te produkty biotechnologiczne zostały opracowane specjalnie w celu neutralizacji zapachów znajdujących się w sprzęcie sportowym.

 1. Neutralizacja na stałe (nieodwracalnie):
  Technologia Captodora wychwytuje śmierdzące związki, natychmiast redukując nieprzyjemne zapachy. Działanie to jest nieodwracalne, co oznacza, że ​​zapach nie zostanie ponownie uwolniony po upływie określonego czasu. Jest to również efekt technologii, która jest nie tylko skuteczna, ale również przyjazna dla środowiska.
   
 2. Niszczy bakterie powodujące nieprzyjemny zapach:
  Technologia Triple Action przekształca śmierdzące związki w cząsteczki wolne od zapachów. Mikroorganizmy działające w tej przemianie mają wpływ tylko na materię organiczną, dzięki czemu są bezpieczne dla odzieży i sprzętu sportowego. Bakterie powodujące zapach są zatem eliminowane. Formuła bezzapachowa Captodor nie zawiera składników biobójczych ani biostatycznych, o których wiadomo, że powodują podrażnienie skóry. Regularne stosowanie Captiva Sport Gear zapobiegnie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w odzieży sportowej i sprzęcie sportowym.
   
 3. Odświeża:
  Zapach Captodor Fresh Rain natychmiast maskuje nieprzyjemne zapachy. Co więcej, w połączeniu z pozostałymi dwoma komponentami Triple Action, ta właściwość ożywia Twoją odzież i sprzęt sportowy świeżym, dyskretnym zapachem - w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, które rekompensują ich słabą skuteczność kontrolowania nieprzyjemnych zapachów poprzez stosowanie przytłaczających, irytujących i nieprzyjemnych zapachów.

  Triple Action Captodora działa szybko, eliminuje nieprzyjemne zapachy u źródła i, przy regularnym stosowaniu, może wydłużyć jego działanie na długi czas. To innowacyjne i wysoce skuteczne podejście zadowoli sportowców, którzy dbają o wydajność i utrzymują swój sprzęt w najlepszej kondycji.

Kup, sprawdź, zapłać później -
to takie proste!

logo Twisto Pay

Co to jest i jak działa Twisto Pay?

Twisto Pay jest jedną z najwygodniejszych metod płacenia za zakupy. Twisto opłaca Twoje zamówienie, a Ty masz 21 dni, aby płatność uregulować bezpośrednio z Twisto.
Co zyskujesz?

Zakupy z Twisto są doskonałą opcją, gdy na koncie chwilowo nie masz środków. Za zakupy możesz zapłacić w ciągu 21 dni.

Kobieta z telefonem płaci z Twisto

Jak skorzystać z zakupów z Twisto?

1. Dokończ płatności Twisto

1. Skorzystaj z płatności Twisto

Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji, kliknij "Kup z Twisto".

2. Odbierz maila od Twisto

2. Odbierz maila od Twisto

Twisto zapłaci za Twoje zakupy, a dalszą instrukcję znajdziesz w swojej skrzynce mailowej.

3. Masz 21 dni na płatność

3. Masz 21 dni na płatność

Czas na opłacenie Twojego zamówienia do Twisto wynosi 21 dni.

4. Wygodna spłata

4. Wygodna spłata

Opłatę za zamówienie należy wykonać nie do sklepu, a do Twisto. Możesz zrobić to w wygodny sposób BLIKIEM lub przelewem.

Jakie są zalety zakupów z Twisto?

Jakie są zalety zakupów z Twisto?

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Przez pierwsze 21 dni usługa jest darmowa, jednak jeśli zapłaty chcesz dokonać w późniejszym terminie, zostanie doliczona dodatkowa opłata za opóźnienie. Twisto informuje o zbliżającym się terminie zapłaty, a z tabelą opłat możesz zapoznać się na stronie www.twisto.pl.

Jakie dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta jedynie z danych, które należy zostawić w sklepie podczas zakupów. Na podstawie zaawansowanym technologicznie algorytmów Big Data jest w stanie określić kwotę limitu na zakupy z Twisto.

Czy mogę podać adres do pracy?

Adres inny niż adres Twojego zamieszkania możesz podać, pamiętając jednak o tym, aby był prawdziwy i podany w układzie ulica nr domu/nr mieszkania, kod pocztowy, miejscowość.

Jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeżeli nie udało Ci się skorzystać z usługi TwistoPay, to zostaniesz automatycznie przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Uregulowanie poprzednich transakcji pozwoli Ci na dokonanie ponownych zakupów z Twisto.

Jak zwiększyć swój limit w Twisto?

Przy pierwszych transakcjach Twisto pomoże Ci zapłacić za zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Regularne spłacanie zobowiązań wobec Twisto sprawi, że Twoja wiarygodność wzrośnie, a limit Twoich transakcji zostanie zwiększony.

Jak wygląda proces zwrotu z Twisto?

Po przyjęciu zwrotu przez sklep, zarządzający sklepem przekaże informację o częściowym bądź całkowitym anulowaniu zamówienia do Twisto. W swojej skrzynce mailowej znajdziesz korektę zamówienia z nową kwotą do zapłaty lub z potwierdzeniem całkowitego anulowania zamówienia.