Do tańszej wysyłki brakuje: 100,00 zł

Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky

-31%
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Ochraniacze 3-częściowe TEMPISH Taky
Powrót do Ochraniacze
DOSTĘPNOŚĆ: w magazynie wysyłka do 24 godzin

115,00 zł
79,00 zł

Kolor:
czarny
różowy
Rozmiar:
L
M
S
XL

Koszt dostawy do US od 400,00 zł (więcej)

Kategoria: Ochraniacze
kod produktu: 102000070-PNKS

 

Zestaw 3 ochraniaczy dla rolkarzy TEMPISH TAKY zapewnia bezpieczną ochronę głównych części ludzkiego ciała, gdzie najczęściej występują obrażenia (z wyjątkiem głowy - hełmu). Zestaw składa się z ochraniacza na nadgarstek, kolano i łokieć. Ochraniacz na nadgarstek ma plastikowe wyściółki, które chronią nadgarstek od wewnątrz przed obrażeniami. Wewnętrzna część wszystkich ochraniaczy wykonana jest z miękkiej tkaniny, która dobrze wchłania wilgoć (pot) i delikatnie przesuwa się po skórze. Ochraniacz na nadgarstek jest pewnie zamocowany za pomocą cieńszego paska na dłoni i szerszego paska na nadgarstku z logo TEMPISH. Plastikowa powłoka ochraniaczy na kolana i łokcie jest bardzo mocna i ma idealny anatomiczny kształt, aby zapewnić stabilną pozycję ochraniacza, wygodną podczas jazdy oraz wysoki poziom ochrony przed upadkiem. Część tekstylna ochraniacza jest trwale przymocowana do 3 nitów. 
Część teksturowa ochraniacza składa się z trzech części: pierwsza część jest przymocowana za pomocą taśmy elastycznej nad stawem i porusza się wraz z nią. Druga część ochraniacza jest umieszczona bezpośrednio na połączeniu i chroni ją w przypadku uderzenia. Trzecia część ochraniacza jest zabezpieczona elastycznym paskiem pod stawem i porusza się wraz z częścią pod stawem. Ta konstrukcja zapewnia doskonały ruch, a ochraniacz minimalizuje blokowanie ruchu. Użytkownik po chwili przestaje odczuwać ochraniacz, ponieważ naturalnie dostosowuje się on do ruchów. Ochraniacze są wyposażone w rękaw, który utrzymuje ochraniacz w prawidłowej pozycji, w przypadku gdy ten poluzował się, bądź zwolnił nacisk paska na skórę. Ochraniacze są stonowane w kolorze czarnym, z niewielkimi kolorowymi akcesoriami.
 
Kolor: czarny, różowy
 
Rozmiar: S, M, L, XL
 

Gwarancja:

Towar objęty gwarancją producenta 24 miesiące
 
Dowód zakupu (faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostępne w www.Sportrebel.pl objęte są gwarancją producenta.
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne spowodowane niedbałym, niewłaściwym lub niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem sprzętu.
 
Wady lub uszkodzenia produktu podlegające gwarancji, będą usuwane bezpłatnie w czasie do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do serwisu.
 
Prawo do zwrotu zakupionego towaru.
 
Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość: dotyczą decyzji lub postępowania Klienta.
 
Zaliczamy do nich:
 
●rezygnacja z zakupionej pozycji
 
Procedura odstąpenia od umowy zawartej na odległość:
 
1. Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia wystarczy złożyć pisemne oświadczenie i wysłać je we wspomnianym wcześniej terminie 30 dni na adres sklepu internetowego:
 
Sportrebel Bartosz Graliński
ul. Wyzwolenia 189
41-710 Ruda Śląska
 
2. Oświadczenie może również zostać wysłane drogą elektroniczna na adres:wysylka@sportrebel.pl
 
3. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży
 
4. Powód rezygnacji nie ma wpływu na jej uznanie
 
5. Koszt odesłania towaru do nas ponosi klient
 
6. Klient w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia produkty w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu
 
Wymiana towaru
 
Wszystkim naszym klientom przysługuje prawo do wymiany zakupionego produktu w terminie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia warunków wymiany.